Ekonomi Kitapları

İşletmecilik Bilgisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

İşletmecilik Bilgisi yayını türkçedir. İşletmecilik Bilgisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitabın amacı, işletme ve iktisat bilimleri üzerine öğrenim yapan geleceğin işletmeci ve iktisatçısı olan öğrencilere işletmecilik kapsamına giren konularda toplu ve faydalı bilgiler vermektir.
Kitabın konu başlıkları sıralanırken olabildiğince birbiri ile bağlantılı konular bir araya toplanmış, işletme işlevlerinin üretim yönetimi ve pazarlama, muhasebe-finansman şeklinde sınıflandırılmasında bunların Ana Bilim Dalı olma özelliği göz önünde tutulmuştur. Türk Ticaret Kanunu ile getirilen yeni düzenlemeler ışığında işletme çeşitlerinin dışında ‘Hukuki Yapılarına Göre İşletmeler’ ayrıca ele alınmış, destekleyici işlevler içinde görülen Ar-Ge’ye üretim yönetimi başlığı altında, Halkla İlişkilere ise pazarlama işlevi içinde kısaca değinilmiştir.

Kitaptaki konuların ana başlıkları:
1. Temel Bilgiler
2. İşletme Çeşitleri ve İşletmenin Büyümesi
3. Hukuki Yapılarına Göre İşletmeler
4. İşletmenin Kuruluşu
5. Yönetim
6. Üretim Yönetimi ve Pazarlama
7. Muhasebe – Finansman
8. İnsan Kaynakları (İk)

indir

İşletmecilik Bilgisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İşletmecilik Bilgisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak