Sanat Kitapları

İşte Warhol kitabını indir [PDF ve ePUB]

İşte Warhol
[ad_1]

İşte Warhol yayını türkçedir. İşte Warhol kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van  Gogh,  Warhol,  Frank  Lloyd  Wright.  Farklı  ülkelerden,  farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmışon yedi sanatçı. Ödüllü 
çizerlerin  kitaplara  özel  çizdikleri  illüstrasyonlarla  her  biri  kendi başına  da  bir  sanat  eseri  adayı  olan  17  kitap. hep  kitap“İşte” dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk kitaplarıysa İşte Van Gogh ve İşte Warhol.

Alışılagelmişin dışında saç rengi, sanatının bir parçası olan gösterişli yaşamı ve herkesin hafızasında yer etmişçalışmaları ile Andy Warhol, popüler kültürün en önemli isimlerinden biri. Sanat tarihçisi Catherine Ingram ve bu kitaba özel çizimleri ile Andrew Rae, daha fazlasını merak edenler için sahne ışıklarının gölgede bıraktığı yerlere dalarak hastalıklarla geçen bir çocukluk, mağaza vitrinleri, gece kulüpleri, New York ve ölüm korkusu arasında sizi bir sanatçının adımlarını takip etmeye çağırıyor.

[ad_2]

indir

İşte Warhol kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sanat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İşte Warhol kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak