İstiklal Marşı Derneğinin Diline Doladığıdır kitabını indir [PDF ve ePUB]

İstiklal Marşı Derneğinin Diline Doladığıdır yayını türkçe olabilir yada olmayabilir.İstiklal Marşı Derneğinin Diline Doladığıdır kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Milletçe yazımızın kaybı yazımızın yok olduğu ve geri gelmeyeceği anlamına gelmez. Bir başka deyişle bir millete yapılan kötülük ne kadar büyük olursa olsun bir milletin sonunu getirmeye yetmez. Ä°stiklâl Marşı Derneği son ocak vasfıyla Ä°stiklâl Marşı’nın teklif ettiği davanın Türkçe ve Türk yazısı es geçilerek anlaşılamayacağını ve dahi yüklenilemeyeceğini söylüyor. Ä°stiklâl Marşı Derneği’nin Diline Doladığıdır kitabını bu gayeyle hazırladık. Ä°stiklâl Marşımızın Türk yazısıyla yazıldığı bilgisi ve “ancak Türk yazısıyla yazılabilirdi” bilinci milli mutabakat metnimize doğru yaklaşabilmenin esas şartıdır.

indir

İstiklal Marşı Derneğinin Diline Doladığıdır kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Farklı dillerdeki Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İstiklal Marşı Derneğinin Diline Doladığıdır kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın