Turizm ve Gezi Kitapları

İsviçre'den Moğalistan'a kitabını indir [PDF ve ePUB]

İsviçre'den Moğalistan'a

İsviçre'den Moğalistan'a yayını türkçedir. İsviçre'den Moğalistan'a kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Prof. Dr. Ali Tekalan, her yıl birkaç kez çıktığı kapsamlı yolculğuna bir keresinde, yıllar öncesinde bıraktığı bir yabancı dostunu da yanına alıyor. Yabancı dostu da kendisi gibi bir bilim adamıdır; hocasıdır, Prof. Dr. Tekalan’ın… Bir yönüyle dışa, birçok yönüyle içe yapılan ortak yolculukları sırasında ikisi beraberce yeni keşiflere doğru yol alıyorlar.

Elinizde tuttuğnuz kitap o yolculuğun öyküsüdür. Daha önce okuduğunuz seyahat kitaplarından da biyografilerden de bu sebeple çok farkıldır. Beraber çıkılan yolculuklar gibi keyif verici, çetin yıllara ve baş ağrıtan olaylara rağmen ayakta kalmış dostluklar gibi güvenilir, sevginin etarfında aşkla dolandığı için huzur veren bir kitap bu.

Bir kitaptan daha ne ister insan?

indir

İsviçre'den Moğalistan'a kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İsviçre'den Moğalistan'a kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak