İz Bırakan Adımlar 41 Girişimci Kadının İlham Veren Hikayeleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

İz Bırakan Adımlar 41 Girişimci Kadının İlham Veren Hikayeleri yayını türkçedir. İz Bırakan Adımlar 41 Girişimci Kadının İlham Veren Hikayeleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sesleri duyar gibiyiz “bu mu girişimcilik” “bunu ben de yaparım”….Doğrusu, okuyacağınız hikâyelerin bazıları size girişimcilik gibi gelmeyebilir. Girişimcilik, en azından, öğretilen şekliyle olağanüstü bir şeyler yapmak, dünyayı değiştirmek…peki küçük dünyamızı değiştirmek en büyük girişimcilik değil midir? Girişimcilik biraz da önüne çıkan engellere umursamadan yol almak ve çabalamak değil midir? Herkesin yapamadığını yapmak, cesaret etmek, vazgeçmemek ve o adımı atmak.  İşte o adımı atmayı sağlayan ruha sahip olmak, bizim kadınların hepsinde var olan O ruh: Girişimcilik ruhu… Onları harekete geçiren ve her türlü zorluğa rağmen adım atıp o zorlu yolculuğa çıkmayı sağlayan ruh. Kendilerini dönüştürme yolculuğu ve bu yolculuğun kahramanlarının hikâyeleri aslında okuyacağınız. Bizim kurgumuzla şekillenen, ‘girişimciliğin’ nasıl da hayatlarını değiştirdiğinin hikâyesi satır aralarında gizli olan…
 

indir

İz Bırakan Adımlar 41 Girişimci Kadının İlham Veren Hikayeleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İz Bırakan Adımlar 41 Girişimci Kadının İlham Veren Hikayeleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın