Kadın, Şiddet, Mücadele kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Kadın, Şiddet, Mücadele yayını türkçedir. Kadın, Şiddet, Mücadele kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“…Kadına yönelik şiddet ile mücadele belki tamamen ortadan kaldırılamaz ancak en aza indirmek için yoğun çaba harcanmalıdır. Bu amaçtan yola çıkarak 25 Kasım 2019 tarihinde Şırnak ilinde “Kadına Yönelik Şiddete Yönelik Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” kapsamında böyle bir çalıştay yapılması gerekli ve elzem görülmüştür. Şırnak ili kapsamında kadına yönelik ve aile içi şiddetle mücadele kapsamında daha önce buna benzer, bu sorunla ilgili birçok paydaşı ortak bir paydada buluşturarak fikir alışverişinde bulunulan bir çalışmanın yapılmamış olması bu çalıştayın yapılmasında en önemli etkenlerden biridir.   Bu çalıştayın amacı kadına yönelik şiddetle mücadele politikalarının uygulayıcıları, meslek elemanları ve akademisyenleri bir araya getirerek, Şırnak ilinde kadına yönelik şiddetle mücadelede, ilgili tüm aktörlerin rollerini saptamak, konu ile ilgili sorunları tespit etmek, var olan politikaları analiz etmek, tartışmak ve çözüm önerileri geliştirmektir. …”

[ad_2]

indir

Kadın, Şiddet, Mücadele kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kadın, Şiddet, Mücadele kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın