Diğer Kitaplar

Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler

Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler yayını türkçedir.Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnsanın en geç ya da hiç tanıyamadığı kişi kendisidir. Beden zihnin uzantısıdır. Biz bu dünyaya kendimizi, zihnimizdeki duygu ve düşüncelerimiz kadar dahil ederiz. Daha radikal bir bakış açısı için duygu ve düşüncelerimizi tanımamız ve zihnimizin kaptanı olmamız gerekiyor. Kaptanı olamadığımız zihnimiz maalesef akıntıya teslim oluyor.
Oysaki hayat; affedebildiğinde, güzel sevdiğinde, özgürlüğün büyüsünü bozduğunda, kendini fark edip ve kendine inandığında başlar. Neyi biriktirdiğini fark et güzel insan. Hayat, zayıf yanlarımızdan ya da aşırılıklarımızdan yakalar bizi.
Hepimiz kalbimizdeki sırlar ve diğer biriktirdiklerimiz kadar varız bu hayatta. Ne derler bilirsiniz; “Herkes kalbinin ekmeğini yer.”
Bu kitabın, kalplerinize dokunması ve sizlere yeni bir farkındalık ve bakış açısı kazandırmasına vesile olması dileği ile…

indir

Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kalbin Durmadan Bilmen Gerekenler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak