Sinema ve Tiyatro Kitapları

Kameralı Bir Adam kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kameralı Bir Adam

Kameralı Bir Adam yayını türkçedir. Kameralı Bir Adam kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya sinema sektörünün en önemli görüntü yönetmenlerinden biri olan Nestor Almendros’ un bu özyaşamöyküsel yapıtı aynı zamanda film yapımına dair anahtar bir kitap olma özelliği taşımakta. François Truffaut, Eric Rohmer, Claude Chabrol, Roger Corman, Barbet Schroder, Terrence Malick, Roberto Rosselini, Alan Pakula gibi yönetmenlerle çalışmış bir isim olan Almendros eserinde, sette üretilen ‘acil’ tekniklerden, çeşitli ülkelerin sinema okulları ve sinema endrüstrilerine kadar uzanan sinemaya dair birçok konuyu içeriden bir bakış ile kaleme alırken, eserin sonunda bir teknik terimler sözlüğüne de yer veriyor.

Kramer Kramer’ e Karşı, Sophie’ nin Seçimi, Mavi Göl de dahil olmak üzere çalıştığı sayısız yapımla ilgili kişisel notlarından oluşan kitabında Almendros, sinemayla ilgilenen herkes için ilgi çekici enstantaneler sunuyor. “Kameralı Bir Adam” 1950′ lerden başlayan serüveniyle sinema tarihine ayrı bir noktadan ışık tutmakta.

Ödüllü görüntüyöntmenimiz Selçuk Taylaner’ in çevirisi ile…

indir

Kameralı Bir Adam kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kameralı Bir Adam kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak