Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği yayını türkçedir. Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kardeşini Doğurmak elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir kalemin ürünü…
 
“Direkt büyüdüm, büyüttüler”
 
“Büşra Sanay insanlığın  en karanlık noktasına, en bağışlanmaz suçuna büyük bir cesaretle eğiliyor ve ne kadar acı olursa olsun gerçeğin gözünün içine bakmaya çağırıyor bizi. Belki de arınma, bu yüzleşmelerle gelecek. Büşra gibi duyarlı insanların acı çekme pahasına yazdığı, böyle önemli kitaplarla… Okurken sarsılacaksınız hem de çok sarsılacaksınız. Sanırım gerekli olan da bu…”
Zülfü Livaneli
 
Türkiye’nin en mahrem yerinde görülmeyen, görmezden gelinen bir yara: Ensest. CNNTürk haber spikeri Büşra Sanay, yıllarca süren titiz bir çalışmayla ensest mağdurlarından ailelere, 
sosyologlardan ilahiyatçılara, hukukçulardan eğitimcilere, psikologlardan adli tıpçılara kadar her kesimden insanla konuşarak Türkiye’nin ensest tablosunu ortaya çıkardı.  

indir

Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

“Kardeşini Doğurmak & Türkiye’de Ensest Gerçeği kitabını indir [PDF ve ePUB]” üzerine bir yorum

Yorum yapın