Eğitim Kitapları

Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş)

Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş) yayını türkçedir. Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sevgili Anne, Baba ve Eğitimciler;
 
Kavram, aralarında belirli özellikleri paylaşan, benzer ve zıt özelliklere sahip bir grup nesne veya olayın insan zihninde anlamlanması olarak tanımlanır. Kavramlar,  çocukların yaşadıkları çevreyi daha anlaşılabilir kılabilmeleri için kullanılan çok önemli sembollerdir. Çocuklar 1 yaşından itibaren kavramları anlamlandırmaya, 2 yaşından sonra ise anlamlandırdıklarını zihinlerine yerleştirmeye başlar. Çocuğa uygun çevresel uyarıcılar verilmeye başlandığı zaman, çocukta algısal uyaranları düzenleme yeteneği gelişmeye başlar ve bununla birlikte özel kavramlar da gelişme gösterir. Çocuklar, nesnelerin, varlıkların benzer ve farklı yönlerini görmeye başladıkça onların arasındaki ilişkileri de daha iyi algılamaya başlarlar.
Kavramlarla Zeka Gelişimi Seti çocukların kavramlarla zeka geliştirme potansiyellerini artırarak, konsantrasyon geliştirmeleri hedefiyle yakından uzağa ilkesi doğrultusunda, çevresinde gördüğü kavramlar ve semboller ile ilişkilendirilerek, basitten karmaşığa doğru bir yol izlenerek hazırlanmıştır.
Çocuklarınızla keyifli, verimli ve kaliteli zaman geçirmeniz dileğiyle.
 
Erken Çocukluk Eğitimi ve Çocuk Gelişimi Uzmanı
Pedagog Afife ÇORUK
 
2 yaş grubuna uygun olarak hazırlanan Kavramlarla Zeka Gelişimi Seti içinde bulunan kitaplar,
Labirent
İlk Kavramlar
İnce Ve Kaba Motor Gelişimi
Zıt Kavramlar
Parça- Bütün

indir

Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kavramlarla Zeka Gelişim Seti (2 Yaş) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak