Siyaset Kitapları

Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser

Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser yayını türkçedir. Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Siyasi ve Felsefi Yazılar’ın bu 4. cildi, Louis Althusser’in yaşarken yayınlamamış olduğu elyazısı metinlerden oluşuyor. Daha 1970’lerden itibaren Marksizmin krizini teşhis eden Marksist düşünür, krizden çıkış yolları üzerine düşünürken; önceden olduğu gibi, bir yandan tarihsel materyalizme sızmış idealist, Hegelci unsurları ayıklamaya, bir yandan da Marksist siyaset felsefesinde ihmal edilmiş olan devlet teorisinin kapsamını genişletmeye çalışıyor. Bu düşüncelere yoğunlaştığı dönemde başına gelen talihsiz olayla ara vermek zorunda kaldığı ve rastlantı materyalizmi’ adını verdiği özgün felsefi projesine dair kaleme aldığı metinlerle, Louis Althusser’in ‘son’ düşüncesi –daha önce adını pek anmadığı Derrida, Heidegger gibi filozoflara atıfla geliştirdiği düşüncesi– gün ışığına çıkıyor.

indir

Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kriz Yazıları & Althusser'den Sonra Louis Althusser kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak