Çocuk Kitapları

Küçük Saygılı Nokta / Nazik Olabilmek Üzerine Bir Hikaye kitabını indir [PDF ve ePUB]

Küçük Saygılı Nokta / Nazik Olabilmek Üzerine Bir Hikaye yayını türkçedir.Küçük Saygılı Nokta / Nazik Olabilmek Üzerine Bir Hikaye kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnsanlar bizi hangi özelliklerimizle tanır? Saygılı ve dürüst olmamızla mı? Düzenli ve sorumluluk sahibi olmamızla mı? Bizi diğer insanlardan ayıran ve aynı zamanda onlarla uyum içerisinde yaşamamızı sağlayan bazı özelliklerimiz vardır. Bu özelliklerimizle yaşadığımız toplumda yer edinir; doğru tercihler yaptığımızda saygı görür, sevgiyle kucaklanılırız.
 
“Daha İyi Bir SEN İçin!” serisindeki hikâyeler, insan özelliklerini çocuklara tanıtmak amacıyla oluşturuldu. Her kitapta bu özellikler, örneklerle ele alınıp anlaşılır ve günlük hayatta uygulanması kolay baş etme yöntemleriyle açıklanıyor. Sabrınızı nasıl kontrol altında tutabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Haydi, Küçük Noktaların eğlenceli dünyasına girin ve özelliklerinizi keşfedin!
 

indir

Küçük Saygılı Nokta / Nazik Olabilmek Üzerine Bir Hikaye kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Çocuk Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küçük Saygılı Nokta / Nazik Olabilmek Üzerine Bir Hikaye kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak