Kadın ve Erkek Gelişim Kitapları

Kuraldışı ve Ötesi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kuraldışı ve Ötesi

Kuraldışı ve Ötesi yayını türkçedir. Kuraldışı ve Ötesi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Şeriata inanan kadınla, dekolte giyinerek cinselliğini teşhir eden kadın arasında bir fark yoktur. Çünkü ikisi de kendisini cinsel obje olarak algılar: biri iyice kapanarak, diğeri iyice açılarak. Biri ataerkil dinsel sömürünün ürünü, diğeri ise ataerkil kapitalist sömürünün ürünüdür. Çarpık dogmaların esiri değil, özgür düşüncenin “efendisi” olalım. Araştıran beyin, özgür düşünen beyindir. Seks bir güdüdür. Cinsellik ise sevginin fiziksel boyuttaki ifadesidir. Sevgi bir güdü değil, bir bilinç düzeyidir. Öğrenilen bir kavramdır ve emek ister. Sevmeyi bilmek, insanın kendisini sevmesiyle, kendisiyle barışık olmasıyla başlar. Sevginin bedensel hissedişi olan cinselliği kötü, ayıp, günah olarak nitelendiren bireyler ve toplumlar geri kalmaya ve mutsuzluğa mahkum eder.

indir

Kuraldışı ve Ötesi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kuraldışı ve Ötesi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak