Din Kitapları

Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği

Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği yayını türkçedir. Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ey okur!.. “Havva” kimdir? sorusuna herkes aynı cevabı vermektedir: “Dünyada yaratılan ilk insan Adem’in karısı!..” Hem de Adem’in kaburga kemiğinden yaratılan Havva… Öyle mi?.. Halbuki “Havva” ismi, Kur’an-ı Kerim’de bir kere bile geçmiyor… Bu ve benzeri uydurmalar vahyedilmediğine göre, etrafında yüzlerce masal uydurulan Havva ismini kim öğretti sana?..
 
İnsanların “erkek/kadın” diyerek uydurduklarıyla, Allah’ın işaret ettiği “erlik ve dişilik kimliği” arasındaki fark… “Erkek ve kadın” ile “erlik ve dişilik” manasını öğrendiğinde dünya değişecek… Böylece ruhtan kaynaklı yaratma hakikati fark edilecek… Vahiylerde bütün hayvanların neden “dişi” olduğu da anlaşılacak… Kur’an-ı Kerim’de el dokunulamayan, tertemiz, ahlâklı, şerefli ve bakir bir ruha, kadın ismiyle neden “Meryem” denildiği de… Kutsal kitaplarda adı geçen kadın peygamberleri de öğreneceğiz… Evet!.. Kadın peygamberler!.. Kadın evliyalar, insanı kâmiller, mürşidi kâmiller!..
 
Ezberletilenleri unutmak zamanıdır… Cehalet devri çoktan geçti… Değişmeli değil, “gelişmeli” artık insan… Hakikatli fikirler aydınlatmalı dünyayı, eşitlikçi, adaletli, insanca düşünceler… Bulmalı artık hakikat manası gerçeklikteki yerini… Aklını ve gönlünü bir edip temizleyenler için… Ne diyor Allah: Rad/11: Bir toplum kendilerindeki özellikleri değiştirmedikçe, Allah onlarda bulunanı/nefislerindekini değiştirmez…
 
Bu ilahi sözden bile hakikatli bir sonuç çıkaramıyorsan… Var sen de bu kitabı okuma!..

indir

Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kur’an-ı Kerim’de Er Dişi Kimliği kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak