İslam Kitapları

Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli)

Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli) yayını türkçedir. Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kur’an yaklaşık %40’ı kıssa ve mesellerden oluşur. Kur’an’ın kıssa ve meselleri anlatmaktaki asıl amacının tarihî bilgi vermekten çok öte, bunlardan ahlakî dersler çıkarmak, örnekleriyle kişiliğimizi inşa etmek olduğu açıktır. Diğer kitapların kıssaları ele alış tarzıyla, Kur’an’ın ele alış tarzı arasında öze ilişkin dikkat çekici fark da budur.
Bu çalışmayla, Kur’an’da kıssaları olan peygamberlerin ve Kur’an’da yer alan bazı mesellerin insan ahlakına kaynaklık etmesi amaçlanmıştır. Doğal ki Allah tarafından özel olarak seçilen ve yetiştirilen kimseler olarak peygamberler örneklikleriyle insandaki şahsiyet inşasına doğrudan katkıda bulunacaktır.

indir

Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kur’an Kıssalarının Mesajları (Ciltli) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak