Spor Kitapları

Küreğe Başlarken kitabını indir [PDF ve ePUB]

Küreğe Başlarken

Küreğe Başlarken yayını türkçedir. Küreğe Başlarken kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ülkemizde kürek sporu ile ilgili yazılmış oldukça az sayıda yayın bulunmaktadır. Mevcut yayınların büyük çoğunluğu bilimsel olarak yazılan yüksek lisans, doktora tezleri ve antrenörler için yazılmış diğer bilimsel kitaplardan oluşmaktadır. Bu kaynaklar her ne kadar bilimsel bir kimliğe sahip olsalar da kürek sporuna yeni başlayan yada ilgi duyan kitlelere ulaşma konusunda ve onlara temel bilgileri aktarma konusunda yetersiz kaldıkları anlaşılmıştır.
Bu kitabı yazmaktaki amacımız, kürek sporuna yeni başlayan çocuklara veya hobi amaçlı bu spora başlayan yetişkinlere hatta kürek sporuna ilgi duyan ve merak eden herkese kürek sporunu fazla bilimsel detaylara girmeden genel olarak tanıtmaktır. Ortak bir temel bilgi ve terminolojinin oturması için ilk adım olacağına inanıyoruz.
Bu tarz bir kitapta olmasını beklediğiniz, faydalı olacağına inandığınız veya eksik olarak gördüğünüz konular hakkında geri dönüş yapmanız kitabın geliştirilmesi acısından bize yol gösterecektir..

indir

Küreğe Başlarken kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küreğe Başlarken kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak