Ekonomi Kitapları

Küresel Boyutlarıyla Göç & Politik, Ekonomik ve Sosyal Etkileri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Küresel Boyutlarıyla Göç & Politik, Ekonomik ve Sosyal Etkileri yayını türkçedir. Küresel Boyutlarıyla Göç & Politik, Ekonomik ve Sosyal Etkileri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Göç olgusu günümüzde artık küresel bir boyut kazanmıştır. Özellikle Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki mezhep çatışmaları, iktidar savaşları, silahlı çatışmalar, iç ve bölgesel karışıklıklar nedeniyle insanlar kitleler halinde göç etmektedirler.
İnsanlar hayatta kalmak veya daha rahat yaşayabilmek ümidiyle, her türlü fiziksel güçlüğe maruz kalmayı göze alarak kitleler hâlinde göç etmeye çalışmaktadırlar. Bu durum göç olgusunun artık küresel bir mesele hâline geldiğinin göstergesidir.
Bu kitap, göç olgusunu küresel bakış açısıyla ele almakta ve bu meseleyi politik, ekonomik ve sosyal boyutlarıyla analiz etmektedir.

indir

Küresel Boyutlarıyla Göç & Politik, Ekonomik ve Sosyal Etkileri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küresel Boyutlarıyla Göç & Politik, Ekonomik ve Sosyal Etkileri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak