Küresel Salgınlara Farklı Bakışlar & Psikolojik, Sosyolojik, Dinî, Kültürel, Tarihi, Hukuki ve Siyasi Analizler kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Küresel Salgınlara Farklı Bakışlar & Psikolojik, Sosyolojik, Dinî, Kültürel, Tarihi, Hukuki ve Siyasi Analizler yayını türkçedir. Küresel Salgınlara Farklı Bakışlar & Psikolojik, Sosyolojik, Dinî, Kültürel, Tarihi, Hukuki ve Siyasi Analizler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kovid-19 küresel salgını, toplumsal hayatın neredeyse bütün alanlarında insanlar için yeni durumlar getirmiştir. İnsanlar, ailede, eğitimde, ekonomide, siyasette, idarede, organizasyonda, dinde, hukukta ve uluslararası ilişkilerde önemli değişikliklerle karşılaşmışlardır. Bu yeni durum ve değişikliklerin ne kadarının geçici olduğu, ne kadarının ise teknik anlamda toplumda kalıcı ve köklü değişimlere yol açacağı, bugün acil bir konu olarak önümüze gelmektedir.
 
Elinizdeki kitapta Kovid-19 salgını örneğinden hareketle afet ve musibet zamanlarında, olağanüstü ve zor durumlarda insanların yaşadıkları bu büyük imtihanı ele almaya, anlamaya ve anlamlandırmaya çalışmak amaçlanmaktadır. Bu amaç çerçevesinde çalışma, Kovid-19 salgını gibi afet veya musibetleri insan, toplum, inanç, din, tarih, yönetim ve iletişim boyutlarında alanında uzman araştırmacılar tarafından 20 bölümde incelemektedir.

[ad_2]

indir

Küresel Salgınlara Farklı Bakışlar & Psikolojik, Sosyolojik, Dinî, Kültürel, Tarihi, Hukuki ve Siyasi Analizler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küresel Salgınlara Farklı Bakışlar & Psikolojik, Sosyolojik, Dinî, Kültürel, Tarihi, Hukuki ve Siyasi Analizler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın