Kültür Kitapları

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabını indir [PDF ve ePUB]

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı - Handbook of Global and Multicultural Negotiation

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation yayını türkçedir. Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Günümüzün küreselleşmiş dünyasında, kültürler arası müzakere yeteneği kadar gerekli olan çok az yetkinlik vardır. Bu aydınlatıcı ve pratik kitapta Chris Moore ve Peter Woodrow, kültürlerarası anlaşmalara varmanın inceliklerini anlamamıza yardımcı olmak için kapsamlı küresel deneyimlerinden yararlanarak bize akıllıca bir “Evet!”e nasıl ulaşacağımızı gösteriyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum”.

WILLIAM URY
EVET’E ULAŞMAK KİTABININ EŞ YAZARI VE POZİTİF HAYIR KİTABININ YAZARI

“Bu kitaptan; yazarlarının paylaştıkları zengin deneyimler ve dersler sayesinde kültürün giyimimizden, ritüellerimizden ve yemeklerimizden daha fazlası olduğunu öğreniyoruz. Kültür; zamanı, mekânı, dili, görgü kurallarını ve anlamı düzenleme şeklimizdir. Bu kitap, birbirimize açık olmamız için kendi kültürümüzü anlamamızı öğretiyor ve müzakerelere kültürel yaklaşımlarımızı koordine etmemiz ve sürdürülebilir anlaşmalara varmamız için pratik stratejiler sunuyor”.

MEG TAYLOR
DÜNYA BANKASI GRUBU OMBUDSMANI / ŞİKÂYET DANIŞMANI VE PAPUA YENİ GİNE’NİN AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VE MEKSİKA ESKİ BÜYÜKELÇİSİ

“Günümüzün küreselleşmiş, çok kültürlü dünyasında, Amerika Birleşik Devletleri başkanlarından Taliban liderlerine, Mittal Steel’in CEO’sundan Güney Afrika’daki çelik işçilerine kadar herkesin bu kitabı okuması gerekiyor. Chris Moore ve Peter Woodrow, küresel deneyimlerini kullanarak yirmi birinci yüzyılda iletişim için eksiksiz bir iletişim aracı oluşturmuşlar”.

VASU GOUNDEN
ACCORD’UN KURUCU VE YÖNETİCİSİ, GÜNEY AFRİKA

“Pratik tavsiyelerle dolu olan ve sağlam araştırmalarla bilgilendiren Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı, çok kültürlü dünyamızda çatışma ve müzakereyi yönlendirmek için olağanüstü ve kapsamlı bir dizi kaynağı tek bir yerde topluyor. Daha da önemlisi, yazarlar, on yıllık deneyimden yola çıkarak konuyla ilgili en iyi kitabı hem akademisyenlere hem de uygulayıcılara bir hediye olarak sunuyor”.

JOHN PAUL LEDERACH
ULUSLARARASI BARIŞ İNŞASI, PROFESÖR, KROC ENSTİTÜSÜ, NOTRE DAME ÜNİVERSİTESİ

indir

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak