Küreselleşen Karanlık & Kötülük Felsefelerine Giriş kitabını indir [PDF ve ePUB]

Küreselleşen Karanlık & Kötülük Felsefelerine Giriş yayını türkçedir. Küreselleşen Karanlık & Kötülük Felsefelerine Giriş kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kötülük, bilinen kabullerle açıklanmaya ihtiyaç duymayacak açıklıkta ve bu(a)radadır; ama “gözleri ve kulakları hakikate kapalı olanlar” için artık iyilikten ayırt edilemeyecek kadar iyiliğin sınırlarına açılmış kuzu postunda tilkidir.
Yaylagül Ceran Karataş’ın uzun yıllardır üzerinde çalıştığı “kötülük” meselesi, tarihsel süreç içerisinde yapılagelen tartışmalar bağlamında Küreselleşen Karanlık’ta etraflıca masaya yatırılıyor.
Kötülükle ilgili etik, ontolojik ve teolojik kabullerin kötülük “sıradanlaştığında” köklerinden sarsılarak içimize yerleşmesi kaçınılmazdır. Teodisenin kaynağı kabul edilen Epikür’ün “Tanrı ve kötülük” sorularıyla başlayan bu kitap, antropodise tartışmalarıyla kötülüğün sınırlarında (bazen içinde bazen dışında) gezen Âdemoğulları için kapsamlı bir tahlil.

indir

Küreselleşen Karanlık & Kötülük Felsefelerine Giriş kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Küreselleşen Karanlık & Kötülük Felsefelerine Giriş kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın