Tarih Kitapları

Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak

Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak yayını türkçedir. Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çin uyuyan bir devdir. Onu uyandırmayın.
Uyandığında dünyayı sallayacak.
Napolyon Bonaparte
 
Dünyanın ekonomik, politik, kültürel ve teknolojik ekseni artık Atlantik’ten Pasifik’e kaymaktadır.
Bu değişimde amiral gemi rolü Çin’e aittir. Çin, Türk insanı için hep çok uzak bir ülke olmuştur.
Özellikle 2000’li yıllardan itibaren hayatımıza giren “Çin Malı” kavramı ile gündelik hayatımızda ekonomik anlamda daha çok yer almaya başlasa da günümüzde devasa ekonomisi, teknoloji ağırlıklı dev şirketleri ve son dönemde ülkemizde özellikle salgına karşı geliştirdiği aşısıyla beraber bizim de görmezden gelemeyeceğimiz bir konuma gelmiştir.
Çin ayrıca Kuşak Yol Girişimi adını verdiği devasa bir altyapı yatırım programıyla dünyanın birçok ülkesinde çok ciddi yatırımlar yoluyla küreselleşmeyi başka bir boyuta taşımak amacındadır.
Elinizdeki kitap 2000’li yılların başından günümüze kadar Çin’in başta ekonomik alanda olmak üzere bir çok alandaki müthiş ilerlemesine şahit olmuş birinin gözlemleridir.

indir

Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kuşak Yol Bağlamında Çin’i Anlamak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak