Latin Amerika Mitolojisi & Kabileler, Kehanetler ve Semboller kitabını indir [PDF ve ePUB]

Latin Amerika Mitolojisi & Kabileler, Kehanetler ve Semboller yayını türkçedir.Latin Amerika Mitolojisi & Kabileler, Kehanetler ve Semboller kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mitolojiler tamamen hayal ürünü müydü, yoksa başka dünyaların hikâyeleri miydi? Birçok farklı kültürün ve coğrafyanın mitolojisini tek tek ele alacak dizimizin on dördüncü kitabı, Meksika, Yukatan, Kuzey ve Güney Andlar gibi coğrafyaların kendine has mitolojisini ele alan Latin Amerika Mitolojisi.
 
Amerika’nın güneyinde yaşayan halklar, ilginç ayinleri, inanışları ve yaşam tarzlarıyla daima araştırma konusu olmuştur. Üstelik bu bilgilere ulaşmak uzun yıllar almıştır. Bu çalışmada Harley B. Alexander, Latin Amerika’ya özgü çeşitli bölgelerin, toplulukların ve inançların mitolojik izini sürüyor. Sembollerden gizemli inançlara, şaşırtıcı ayinlerden düzenli yapılan geleneklere kadar pek çok konuya değinen bu dopdolu ve titiz çalışma, mitoloji alanında önemli bir boşluğu dolduruyor.

indir

Latin Amerika Mitolojisi & Kabileler, Kehanetler ve Semboller kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Latin Amerika Mitolojisi & Kabileler, Kehanetler ve Semboller kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın