LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası yayını türkçedir. LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Geleneksel eğitim sistemimiz öğrencilere çoğunlukla bilgiyi kazandırıp onların işlem yeteneğini artırmaya yöneltmekteydi. Teknolojinin hızla gelişmesiyle artan bilgi miktarı, ezber bilgi yerine bilginin nasıl kullanılması gerektiğini bilen öğrencilerin yetiştirilmesini gerektirmiştir. Bilgi toplumuna geçiş sözel veya sayısal veriler üzerinden ifade edilen bir bilgiyi akıl yürütme aracılığı ile tahminde bulunma, ilişkisel durumları belirleme, neden – sonuç ilişkilerini kurma ve eleştirel düşünmeyi sağlayabilen bireylerle gerçekleştirilebilecektir. Bu gelişimi sağlayabilmek amacıyla öğrenciler üzerinde verilen bilgileri analitik düşünce ile yorumlayarak problem durumun çözüm becerisini sağlayabilmesini sağlayacak ölçme ve değerlendirme yöntemleri geliştirilmektedir.
 
Bu kitabın içeriğinde günlük hayatta karşılaştığımız olaylar ve araştırma süreçlerinde elde ettiğimiz bilgileri kullanabilme yeteneğini geliştirecek mantıksal akıl yürütme, problem durumu çözme, tablo – grafik yorumlama ve şema okuma türündeki soru çeşitleri sözel kavramlar ile ifade edilerek hazırlandı.
 
Kitabın sınavlarınızda faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar.

[ad_2]

indir

LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sınav Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer LGS Sözel ve Analitik Mantık Karekod Çözümlü Soru Bankası kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın