Yeni Çıkan Kitaplar

Mana Vadilerinin Coşkun Eri Güzel İnsan İbrahim Ethem kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mana Vadilerinin Coşkun Eri  Güzel İnsan İbrahim Ethem

Mana Vadilerinin Coşkun Eri Güzel İnsan İbrahim Ethem yayını türkçedir. Mana Vadilerinin Coşkun Eri Güzel İnsan İbrahim Ethem kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mânâ vadilerinin coşkun eri ve mânâ denizinin yüzücüsü olan İbrahim Ethem; mübarek sözleri, düşüncesi, kerametleri ile o gün bugün destanlaşırken hayatı dilden dile dolaşmakta, muhabbeti hep gönüllerde yaşamaktadır.
Allah ve Habibullah’ın sevgisi ile dünya sultanlığını, tahtını ve tacını bırakarak ahiret sultanlığına adım atmıştır. Bu gönül adamı,  bir lokma da olsa haram yememiş harama elini uzatmamış ve bir damla su dahi içmemiştir.  Bir tevazu abidesidir, arkadaş ve dost canlısıdır, yardımsever ve cömerttir. Gani gönüllüdür.
Onun yaşam biçimi, sözleri, nasihatleri, düşüncesi, her faninin yol haritası ve hayatının reçetesi olacaktır…

indir

Mana Vadilerinin Coşkun Eri Güzel İnsan İbrahim Ethem kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mana Vadilerinin Coşkun Eri Güzel İnsan İbrahim Ethem kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak