Din Kitapları

Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi

Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi yayını türkçedir. Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Maniheist gnostik yaşamı deşifre etmeyi hedefleyen bu eser, gündelik hayatta eyleme dökülen her edimin bir arka planı olduğunu açık etmektedir. Öyle ki evrenin yaratılması süreci, ışığın karanlıktan arınmasını sağlarken karanlık güçlerin insanı var etmesi ise ışığın bu dünyada kalışına yol açmaktadır. İşte tam da bu noktada Maniheist öğreti, insanın maddeden kaçınması ve günlük yaşamında nasıl davranması gerektiğini kurgulayarak ışığın özgürleşmesini ve asli vatanına dönüşünü, başka bir deyişle ışık âlemine yükşelişini temin etmektedir. Bu çalışma, işte bu yaşamın şifrelerini çözme çabasındadır.

indir

Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Maniheist Gnostik Yaşamın Şifreleri & Bir Giriş Denemesi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak