Tarih Kitapları

Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi

Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi yayını türkçedir. Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu olağanüstü araştırma 1915 soykırımı sırasında bir Ermeni cemaatinin imhasının hangi koşullarda gerçekleştiğini (o güne dek) eşi görülmemiş bir kesinlikle ortaya koymanın yanı sıra, bir şehrin, yani Mardin’in ve bir bölgenin –Mardin sancağının ve Diyarbakır vilayetinin– yerel tarihiyle bireysel trajedileri birbirine bağlıyor.

Kürdistan Platosu’yla Mezopotamya Ovası’nın birleştiği noktada yer alan Mardin farklı Hıristiyan cemaatlerinin birlikte yaşadığı bir mozaikti. Dolayısıyla bu eser aynı zamanda bugüne dek yanıtlanmamış bir soruyla, yani imhanın Süryanileri de kapsaması meselesiyle yüzleşmemizi de sağlıyor.

indir

Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mardin 1915 / Bir Yıkımın Patolojik Anatomisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak