Spor Kitapları

Marka Spor Marka kitabını indir [PDF ve ePUB]

Marka Spor Marka

Marka Spor Marka yayını türkçedir. Marka Spor Marka kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Sporun muhteşemliği oyunun ve insanın ‘bir’ olduğu anlarda doğar. Hayatın tüm karmaşıklığı sporun bir anında belirir ve çözümlenir.”

Hayatını özel olimpiyatlara adayan Timothy Shriver’ın bu sözleri sporun insan hayatındaki yerini en iyi özetleyen cümlelerin başında geliyor. Spor yapan, izlemekten zevk alan, takım tutan, spor yıldızlarına hayranlık duyan, hayatını sporla yaşayan herkes, anların değerini bilir. Sporla kıyısından köşesinden ilgilenen herhangi birine bile sporu niye sevdiğini sorsanız gözünün önünde anlar belirir. Takımının şampiyon olduğu, inanılmaz bir rekora tanık olduğu, büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı kareleri birer birer tekrar yaşar. Bu anlarda hayatla spor “bir” olur. İnsanın yaşadığı her şey sporun içinde karşılık bulur.

10 yıllık ortak hayatımızda sporu birlikte yaşarken aynı zamanda ortak bir bellek oluşturduğumuzu fark ettik. Bu ortak bellekten kareleri sizlerle paylaşmak, neler hissettiğimizi anlatmak istedik. Markalarla sporu bir araya getirdiğimize inandığımız 10 yılı bu kitapta özetledik…

Türkiye’nin ilk ve tek spor odaklı reklam ajansı olarak kurulan Sportsnet’in bağlı olduğu Sportsnet Group, 2008 yılında yayınlanan ilk kitabı Bir Top Yeter’den sonra, ikinci kitabı Marka Spor Marka ile karşımızda.
Editörlüğü Alp Ulagay tarafından yapılan bu kitapta, Sporsnet Group’un 2001’den bugüne içinde yer aldığı 51 örnek proje yer alıyor.

indir

Marka Spor Marka kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Marka Spor Marka kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak