Mcluhan’ın Kehaneti & Enformasyon ve İletişim Bilimleri Üzerine Disiplinlerarası Notlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mcluhan’ın Kehaneti & Enformasyon ve İletişim Bilimleri Üzerine Disiplinlerarası Notlar yayını türkçedir. Mcluhan’ın Kehaneti & Enformasyon ve İletişim Bilimleri Üzerine Disiplinlerarası Notlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dışarıdan, yüzeysel ve kartezyen bir mantıkla bakıldığında birbiriyle çok alakalı gözükmeyen enformasyon, iletişim, sosyal medya, strateji ve inovasyon gibi kavramlar, aslında ortaya muhteşem sentezler çıkartabiliyor. Marshall McLuhan bunu yakalamıştı. Efsaneleşmiş olan “Ortam, mesajdır” cümlesi bu konuda o kadar çok şeyi açıklayan bir kehanet haline geldi ki. Enformasyon ve İletişim Bilimleri alanında dispilinlerarası çalışmış olan Prof. Dr. B. Aykut ARIKAN, bu yeni kitabında bizleri, İletişimin Sosyal Yüzünden alıyor, Enformasyon Bilimiileİletişim Bilimleri Arasındaki Kesişimlerde gezdiriyor,Stratejik İletişim konusundan, günümüzün önemli kavramlarından İnovasyon’a geliyor ve İnovasyon Bilimi konusundaki öncü görüşlerini de ortaya koyuyor. Bunları yaparken de, bilim, araştırma, kuram ve yöntem konularını, oldukça köşeli bir şekilde sorguluyor. Keyifli bir dille yazılmış bu kitapta aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. İyi okumalar…

indir

Mcluhan’ın Kehaneti & Enformasyon ve İletişim Bilimleri Üzerine Disiplinlerarası Notlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mcluhan’ın Kehaneti & Enformasyon ve İletişim Bilimleri Üzerine Disiplinlerarası Notlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın