Müzik Kitapları

Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları

Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları yayını türkçedir. Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sevgili çocuklar;
Sizler için çok eğlenceli ve bir o kadar eğitici olan bu şarkıları keşfetmeye hazır mısınız?
Eminiz siz de bu yeni şarkıları keşfedip, melodika ve piyano ile çalarken bizim kadar eğlenecek, aynı zamanda öğreneceksiniz. Tamamı renkli ve resimli olarak hazırlanan bu kitapta sevgi, doğa, hayvanlar, yurt, meslekler, bayrak, okul vb. temaları içeren okulda, evde veya dilediğiniz yerde, çalarak ve söyleyerek repertuvarınıza ekleyebileceğiniz birbirinden güzel 41 şarkı yer almaktadır.
Şarkılarımızı geleceğin müzisyenleri ve müzik severleri olan siz sevgili çocuklara emanet ediyoruz. Sevilerek seslendirilmesi dileğiyle…

indir

Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Müzik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Melodika ve Piyano Eşlikli Çocuk Şarkıları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak