Tarih Kitapları

Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları

Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları yayını türkçedir. Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mevlâna’yı sadece mutasavvıf bir şair veya sadece semâ ile özdeşleşen biri olarak değerlendirmemek gerekir. Eserlerinde sunduğu anlamlı fikirleriyle, insanı ve toplumu inceleyip manevi ve moral problemlerine çözüm sunan bir “düşünür” olduğu gibi, bilimsel konularla ilgili olarak söylediği beyitleriyle de “Gizemli bir bilim adamı” hatta “Bir zaman yolcusu” hüviyetinde algılamak mümkündür. 
Bu kitapta; Mevlana’nın sadece bu yönüne odaklanılmış; Mesnevi’de sadece kendisinin bildiği; kendi zamanına, geçmişe ve geleceği ait pek çok bilimsel sırrı ifşa etmekten çekindiğini ve bunu beyitlerin içine nasıl gizlemeye çalıştığını göreceksiniz. Biz de bunları tespite çalıştık.
 

Mevlana bu yukarıda çağının çok ötesinde olan bu bilgilere nasıl ulaştı. Metafizik denen görünen dünyanın ötesine nasıl geçti? Cevabı biz vermeden kendisi veriyor. 

indir

Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mevlana’nın Mesnevi’deki Bilimsel Kehanetleri ve Bulguları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak