Hobi Kitapları

Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler

Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler yayını türkçedir. Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mevsimlerin örüntüsü doğa ile bağ kurmak konusunda bize yardımcı en önemli rehberdir. Mevsimsel değişikliklerde en belirgin gösterge ise toprağın bize sunduklarında gizlidir. Toprak her mevsim farklı ikramlarda bulunur bize, tıpkı değişen hava koşulları gibi soframızdakiler de değişir her mevsimde. Soframızdakiler mevsimlerin döngüsünü hatırlatırken bize, aynı zamanda bedenimizi de hazırlar gelmekte olan mevsime. Öyleyse mevsimleri rehber edinelim kendimize ve bakıp soframızdakilere, doğanın cömertliğine teşekkür ederek tüm kalbimizle, fark edelim onun bir parçası olduğumuzu. Parçası olduğumuz doğayla tekrar kuralım bağımızı.
Mevsimsel beslenmenin hem bedenimiz hem de doğa ile uyumlu yaşam için ne kadar önemli olduğunu fark edebilmek ve doğa ile bağımızı sağlamlaştırmak için yolculuğunuza önce hangi sebze-meyvenin hangi mevsime ait olduğunu öğrenmekle başlayabilirsiniz. Mevsimsel Bilmece kartları ile bu öğrenme ve bağ kurma sürecini daha eğlenceli bir hâle getirmenizi umut eder, keyifli oyunlar dileriz.
 
Tüm çocuklara sevgilerimle,
LEYLA ASLAN
 

indir

Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Meyveli, Sebzeli Mevsimli Bilmeceler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak