Spor Kitapları

MGA Yoga Surya Namaskar B kitabını indir [PDF ve ePUB]

MGA Yoga Surya Namaskar B

MGA Yoga Surya Namaskar B yayını türkçedir. MGA Yoga Surya Namaskar B kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnternette ya da ulaşabileceğiniz pek çok farklı kaynakta klasik Güneşe Selam B serisini bulabilirsiniz. On dokuz hareketten oluşur. Güneşe Selam A serisini akıcı bir şekilde, nefes ile koordineli olarak yapabilenler ve daha fazlasını isteyenler için harika bir seridir. Elbette tüm hareketlerde ve serilerde olduğu gibi buradaki hareketlerin de alternatifleri ve hatta sadece hareketlerin değil serinin kendisinin bile alternatifleri mevcuttur. Ben de sizlerle burada bu serinin kendim de her gün uyguladığım bir varyasyonunu paylaşmak ve ayrıntılarıyla anlatmak istiyorum.
 
Her ne kadar hareketlerin bir kısmı Yoga serisinin diğer kitaplarında da anlatılmış olsa da hem kitabın kendi içinde diğer kaynaklardan bağımsızlığını sağlamak, hem de sadece bu kitabı almış olan insanların bu hareketleri ilk defa görüp, okuyacağını varsayarak her hareket olması gerektiği gibi ayrıntılarıyla anlatılacaktır.

indir

MGA Yoga Surya Namaskar B kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer MGA Yoga Surya Namaskar B kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak