Michael Jordan Tüm Zamanların En İyisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Michael Jordan Tüm Zamanların En İyisi yayını türkçedir. Michael Jordan Tüm Zamanların En İyisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Tüm zamanların en iyi basketbolcusu: Michael Jordan.
Hayatta, özellikle de spor alanındaki en büyük isimlerin kimler olduğu sorusunu sorup, bu isimleri birbirleriyle karşılaştırmayı çok seviyoruz. Bilhassa basketbolda, sürekli böyle bir tartışmanın peşinden koşuyoruz. En son tartışma LeBron James’in yeni Jordan olup olmadığı hakkında… Daha önce Kobe Bryant, ondan önce de Grant Hill için bunları konuşmuştuk. Jordan yeni Julius Erving, Shaq yeni Wilt’di. Bu, karşılaştırma yapmanın ve konu yaratmanın kolay yolu. Ancak Jordan’da farklı olan şu: yeni bir Jordan olamaz çünkü Jordan basketboldan çok daha fazlasıdır.
Michael Jordan’ın efsane kariyeri onun ilk NBA oyunundan otuz beş yıl sonra onunla birlikte oynamış, ona karşı mücadele etmiş oyuncular ve ona koçluk yapmış isimler tarafından anlatılıyor. Kitabı okurken Jordan’ın kimsede olmayan büyüleyici oyun tarzını, kendini basketbola adayışını, cesaretini, yorulmak bilmez, pes etmeyen kişiliğini ve onun neden tüm zamanların en iyi basketbolcusu olduğunu anlayacaksınız.
“Başarısızlığı kabul edebilirim; denememiş olmayı kabul edemem.” Michael Jordan

indir

Michael Jordan Tüm Zamanların En İyisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Michael Jordan Tüm Zamanların En İyisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın