Bilim & Mühendislik Kitapları

Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış

Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış yayını türkçedir.Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Bilim yazarlığının zirvesi.” BILL GATES
 
 2017 Wellcome Kitap Ödülü Finalisti
 “Yılın En İyi Kitabı” Seçkilerinde- New York Times, Guardian, Popular Science, Times, Economist, Kirkus
“Hayvanlar evrimin kreması olabilir ama asıl pasta bakterilerdir.” ANDREW KNOLL

İçinizde trilyonlar yaşıyor. Koskoca bir dünya, capcanlı bir kolonisiniz aslında. Sadece bağırsağınızdaki bakterilerin sayısı, galaksimizdeki yıldızların sayısından fazla. Yüzlerce yıl adlarını hastalıkla anmış olsak da artık biliyoruz: Mikroplar yaşamın Azrail’i değil, bekçisi. Trilyonlarca mikrop organlarımızı şekillendiriyor, bizi hastalıklardan koruyor, davranışlarımıza yön veriyor. Aşılara nasıl tepki verdiğimizden, çocukların aldıkları gıdalardan ne kadar beslenebildiklerine kadar, yaşamımıza çok derin ve geniş kapsamlı katkıları var. Artık kesin olarak biliyoruz ki mikropları göz ardı etmek, hayata anahtar deliğinden bakmak demek.
 Bu kitap kapıyı ardına kadar açıyor ve bizi vücudumuzdaki akılalmaz evrenle tanıştırıyor. Ed Yong, bizleri kendimize yepyeni bir açıdan, nehirlere, ormanlara, mercan resiflerine baktığımız gibi bakmaya çağırıyor: bireylerden çok, gelişen ekosistemler olarak.
 Mikrobiyota, dünyaya ve kendinize bakışınızı milyon minik yoldan değiştirecek. Bu kitabı okuduktan sonra muhtemelen bir “favori mikrop”unuz olacak.
 
“Etkisi bulaşıcı.” NEW YORK TIMES

indir

Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mikrobiyota İçimizdeki Mikroplar & Yaşama Büyüleyici Bir Bakış kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    Serkan Altıner
    16 Ocak 2021 at 16:10

    good

  • Cevap bırak