Mücize Kürler & Dermatolojide Yeni Yaklaşımlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Mücize Kürler & Dermatolojide Yeni Yaklaşımlar yayını türkçedir.Mücize Kürler & Dermatolojide Yeni Yaklaşımlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Deri bilimde yeni bir çığır açmak zordur.  Yapılagelen klasik tedaviler ve uygulayıcıları tarafından anlaşılamaması işin cabası. Kendinden yola çıkarak bulduğu bir yöntem ve ilaçla, yanan yüz derisini iyileştiren Zeki Gündüz’ün öyküsünün ve buluşunun anlatıldığı bu kitapta mucizelere tanık olacağınız gibi şaşıracaksınız da.
Yüz yanığı, cilt lekeleri, benler, vitiligo ve çiller üzerinde yaptığı çalışmalarla öne çıkan, ama bu yüzden cezalandırılan bir insanın, yeldeğirmenleriyle savaşını kendi mesleki deneyimleriyle harmanlayarak anlatan Dr. Kadriye Akar bizi mucizelere tanık olmaya çağırıyor.

[ad_2]

indir

Mücize Kürler & Dermatolojide Yeni Yaklaşımlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mücize Kürler & Dermatolojide Yeni Yaklaşımlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın