Sinema ve Tiyatro Kitapları

Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü

Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü yayını türkçedir. Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bütün gece telefonum çaldı. Servisteki hastalar, yoğun bakımdaki hastalar bir de üzerine acilden gelen sürprizler. Bu kahveyi sırf gözlerim açık kalsın diye içiyorum. Nöbetçi olmadığım günlerde bile onlarca telefon görüşmesi yapıyorum (Telefonuna bakarak konuşur). Telefonun zil sesindeki o ritm, melodiler, o notalar, o çınlamalar, ışık oyunları… Artık telefonun çalması bende önce tiksinme ve nefret, daha sonra korku uyandırıyor. Bu durum, önce tüm insanlar gibi bende de en yakındaki ve en zayıf olan varlığa karşı nefret uyandırıyor. Çünkü gücüm yalnızca beni rahatsız eden melodiyi değiştirmeye yetiyor. Melodiyi değiştiriyorum. Yabancı olduğum bu yeni melodi önceleri bende herhangi bir duygu uyandırmazken sonraları ona karşı da nefret duyuyorum. Suçlunun o olmadığını bildiği halde Tanrı’ya eli yetişemediği için hekim ve sağlık çalışanlarına saldıran bir hasta yakını gibi defalarca duvarlara fırlattım seni. Biliyorum senin suçun yok. Ama ben de en az dışarıdaki insanlar kadar ikiyüzlüyüm. Gücüm sana yettiği için sadece sana küfrediyor, sadece seni yerden yere vuruyorum.

indir

Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Müebbet & Bir Tıp Mahkumunun Öyküsü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak