Siyaset Kitapları

Mülki İdare Klasikleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mülki İdare Klasikleri

Mülki İdare Klasikleri yayını türkçedir. Mülki İdare Klasikleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türkiye’de “Mülki İdare Klasikleri” adlı eserin kapsamını; ilgili alanlarda bir çalışma yaparken literatür incelemesi yapıldığında ‘olmazsa olmaz’ şeklinde tarif edebileceğimiz makaleler oluşturmaktadır. Teorisyen ve uygulayıcıların farklı yerlerde yayınlanmış makalelerinin bir arada yer aldığı bu kitabın amacı; söz konusu alanlardaki birikimi belli bir kronoloji ve konsept içerisinde sunmaktır. Klasikler olarak nitelendirilecek bu kitaplarla; dağınık olan başat çalışmaları bir araya getirerek siyasetçiler, bürokratlar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgilenen her kesim için başucu eser ortaya çıkmaktadır.
Bu çalışma, Cumhuriyet Dönemi’nde mülki idare hakkında yazılan makale ve kitap bölümleri arasından seçilenleri içermektedir. Ayrıca Tanzimat Dönemi’nden itibaren mülki idare amiri olarak görev yapan ve İz Bırakan Mülki İdare Amirleri kitap serisinden seçilen beş mülki idare amirinin özel ve mesleki yaşam öyküleri paylaşılmaktadır.

indir

Mülki İdare Klasikleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mülki İdare Klasikleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak