İslam Kitapları

Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler

Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler yayını türkçedir. Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ä°nsanın, toplumsal hayatı gibi düşünce hayatının da karmaşıklaştığı bir dünyada “müslümanca düşünme”nin imkân ve yöntemi nedir? Ä°slâm konusunda yeterli “malumat”a sahip olmak, “müslümanca düşünmek için yeter mi? Ä°slâm özü ve bütünüyle kaynaştırılamayan bilginin, düşünme etkinliğini oryantalist bakış açısına mahkûm etmesi kaçınılmaz olmayacak mı? Edebiyat ve özellikle öykü alanındaki başarılı ürünleriyle de tanınan Rasim Özdenören, bu önemli sorunları kuşatıcı bir perspektifle gündeme getirmekte ve sahip olduğu zengin birikimini başarıyla işleyerek, tartışmaktadır.

indir

Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Müslümanca Düşünme Üzerine Denemeler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    Kk
    7 Ağustos 2020 at 11:19

    Kkk

  • Cevap bırak