Eğitim Kitapları

Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları

Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları yayını türkçedir. Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Her insan mutlu olmak ister.Ama kimse,mutluluğun iki katını hayal bile edemez.Aslında bu mümkün,ikizlerin doğumu mucize olarak görülmektedir.İşte bu mutluluğun iki katıdır.İkiz çocukların aileleri çok fazla şanslı,ama birçoğu bunun farkında bile değilller.Bazı aileler de çevrelerinde ikiz sayısının artmasından dolayı bu durumu mucize olarak görmeyebilirler.Belki onlarla iletişim halindeyken,belki de doğumdan sonraki birkaç dakikada içinde bulundukları mucizenin farkına varıyorlar.Daha sonra baba masrafları,anne ise ikizlerin mükemmel düetini dinlerken uykusuz geceleri hesaplamaya başlarlar.Bu düetin anneyle birlikte üç kişilik hatta daha da kötüsü dört kişilik olmaması için önceden bu sıra dışı mucize çocukların bakımını öğrenmek gerekmektedir.

indir

Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Mutluluğun İki Katı & İkizler, Gebelik, Doğum ve Bakımları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak