Namazı Seviyorum Abdest Namaz Sureleri Duaları (Çanta Boy) (Kod: E19) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Namazı Seviyorum Abdest Namaz Sureleri Duaları (Çanta Boy) (Kod: E19) yayını türkçedir. Namazı Seviyorum Abdest Namaz Sureleri Duaları (Çanta Boy) (Kod: E19) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Namazı Seviyorum Renkli Resimli Anlatım, Bilgisayar Hatlı kolay okunuşlu Arapça Namaz sureleri Ve Dularıın Türkçe Okunuşları ve meali her vakit namazın şemalı anlatımı.
“Değerli Okuyucu Kardeş! İncelediğiniz bu kitabımızda beş vakit namazı anlatacağım. Siz değerli okuyucularıma en kolay namaz kılmayı göstereceğim. Çünkü her Müslümanm günde beş vakit namaz kılması boynuna borçtur. Allah’a olan kulluk
borcudur. Yüce Allah bu alacağını bütün kullarından istemektedir.
Müslümanım diyen her insan bilir ki, “Namaz Dînin direğidir.” Direksiz (sütunsuz) bir bina olmadığı ve olamayacağı gibi, namazı olmayanın da dîni olmaz. Namaz kılmayan ve kılmasını bilmeyen bir Müslüman dînine çok büyük zarar vermiş olur. Tek kelime ile dînini yıkmış olur. Bu konuda hem Kur’ân-ı Kerîm’de, hem de Peygamberimizin
hadîslerinde pek çok bilgi ve öğretiler bulunmaktadır. “Namazı Seviyorum” ismini verdiğim bu yeni kitabımı, farklı bir anlatım, pratik bir öğreti çerçevesinde, resim ve çizelgelerle görselleştirerek siz değerli okuyucularımın istifâdesine sundum.
Başarı ve muvaffakiyet, aynı zamanda hidâyet ve hidâyete erdirecek Yüce Rabbimizdir, vesselam!..

indir

Namazı Seviyorum Abdest Namaz Sureleri Duaları (Çanta Boy) (Kod: E19) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Namazı Seviyorum Abdest Namaz Sureleri Duaları (Çanta Boy) (Kod: E19) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın