Ne Yapmalı? & Direnişte İki Yıl kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ne Yapmalı? & Direnişte İki Yıl yayını türkçedir. Ne Yapmalı? & Direnişte İki Yıl kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Neden dünya tarihinin en zengin ülkesinde, muazzam düzeyde bir gelir ve servet eşitsizliği var? Milyonlarca insan, açlık düzeyinde ücretlere maruz kaldığından dolayı neden iki veya üç işte çalışmaya zorlanıyoruz? Niçin rekor kârların yaşandığı bir dönemde, federal asgari ücret yaşanamaz bir ücret olan saat başına 7.25 dolar olarak kalıyor? Neden ortalama işçilerin zararına, zengin ve büyük şirketlerin yararına olan ticaret politikalarını uygulamaya devam ediyoruz?
 
Siyasi devrim, büyük düşünmekle ilgilidir. Sadece bir seçim, sadece bir aday, sadece bir sorun hakkında değil. Ülkemizin ekonomik, politik, sosyal ve çevresel yaşamını dönüştürecek bir hareket yaratmakla ilgilidir. Bu kolay değil, ama yapılması gereken bu.”
 
ABD’de Demokrat Parti’nin göstereceği Başkan adaylığı için Joe Biden’la yarışan  Bernie Sanders bu kitabında, yukarıda sıraladığı sorunların çözümüne yönelik olarak “Ne Yapmalı?” sorusunu yöneltip, yapılması gerekene işaret ediyor: Siyasi devrim. Ancak Sanders’a göre bu, çok daha fazla insanı, çok daha fazla işçiyi, çok daha fazla kadını, çok daha fazla siyahı, çok daha fazla Latin’i, yerli Amerikalıyı, Asyalıyı vb bu mücadeleye katmakla gerçekleşebilir. Kitapta bu mücadele verilirken yaşananları Sanders’ın sade diliyle okuyacaksınız.

indir

Ne Yapmalı? & Direnişte İki Yıl kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ne Yapmalı? & Direnişte İki Yıl kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın