Bilim & Mühendislik Kitapları

Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası kitabını indir [PDF ve ePUB]

Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası

Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası yayını türkçedir.Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bir ameliyathane, iki doktor ve beyin ameliyatı geçirmek üzere olan bir epilepsi hastası… Ameliyat masasında yatmakta olan Neil bu aşamaya gelene dek doktorlarıyla beyin üzerine uzun sohbetler etmiş, ilginç deneylerden geçmiş; nitekim aralarındaki diyalog ameliyathanede de sürüyor ve biz okurlar da bu aydınlatıcı sohbetlere kulak misafiri oluyoruz. Neil’in Beyniyle Konuşmalar, bizi beynin son derece karmaşık, incelikli, hayret verici dünyasına götüren sürükleyici bir kitap.

indir

Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Neil'in Beyniyle Konuşmalar & Düşünce ve Dilin Sinirsel Doğası kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak