New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabını indir [PDF ve ePUB]

New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey yayını türkçedir. New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

NTV Yayınları’ndan yeni bir seri daha. Dünyanın belli başlı şehirleri hakkında bilmek istediğiniz her şey:

Londra, Paris, New York ve Roma…Resimli ve esprili anlatımıyla genç kaşifler kadar kaşif ruhunu yitirmemiş yetişkinlerin de ilgisini çekecek bir seri.

Elinizdeki kitap dünyanın en ünlü şehirlerinden New York’un içyüzünü anlatan gerçek bir hikayedir. Burada yüksek gökdelenler, derin metrolar, çıplak bir kovboy ve Yankee’lerin en gürültücü taraftarları hakkında büyüleyici hikayeler okuyabilirsiniz.

Sosisli sandviçler, kanalizasyon timsahları, borsadaki boğalar ve sokak sporlarıyla ilgili şahane öykülere bakmadan geçmeyin. Karşınıza süper kahramanlar, ünlü savaşlar, polisler, aşçılar ve milyonlarca sıçan çıkacak.

İşte size hiç mi hiç bilmediğiniz bir New York.

indir

New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Şehir Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın