Eğitim Kitapları

Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin  Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı

Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı yayını türkçedir. Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Tablet, telefon ve sanal oyunların hayal gücüne, üretebilmeye ket vurduğu çağımızda, çocuklarımızda var olan yetilere ve hayallerine destek vermek, açığa çıkarmak, yol göstermek amacıyla yazdığım ve resimlendirdiğim etkinlik kitabımın çocuklarımıza fayda sağlayacağına inanıyorum.
“Hayal edebilen insan üretir, üreten insan hedeflerine ulaşır.” sözünü içselleştirerek her bir sayfasını yazdım ve resimledim. Umuyorum ki, tüm çocuklarımıza ve kalbi çocuk kalan yetişkinlerin hayal dünyalarına tohum olur, filiz verir, ağaç olur.

indir

Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Okul Öncesi Ve İlkokul 1. Sınıflar İçin Hayallerimin Gücü Adınaaa! Etkinlik Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak