Felsefe ve Düşünce Kitapları

Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler

Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler yayını türkçedir. Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

« Hayvan, ölüm ile ilgili gerçek bir bilgiye sahip olmaksızın yaşar ; bu nedenle de kendisinin sonsuz olduğu bilinci içerisinde türünün tüm ölümsüzlüğünü tadar. İnsanda ise akılla birlikte ölümün korkunç kesinliği zorunlu olarak ortaya çıktı. Ama nasıl ki doğada her zaman kötülüğün bir çaresi ya da en azından bir telafisi varsa, ölüm bilgisini ortaya çıkaran aynı düşünce, bizi teselli edecek metafizik görüşleri de beraberinde getirdi. »

indir

Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ölüm Üzerine & Son Şeyler Hakkında Düşünceler ve İncelemeler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak