Ölüme Uyanmak & Yaşayanların Dilinden Ölüm Eşiği Deneyimleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ölüme Uyanmak & Yaşayanların Dilinden Ölüm Eşiği Deneyimleri yayını türkçedir. Ölüme Uyanmak & Yaşayanların Dilinden Ölüm Eşiği Deneyimleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Ölüme Uyanmak”, klinik olarak ölü kabul edilen insanların ruhlarının fiziksel bedenlerini terk etmesiyle farklı bir aleme gitmelerini; bedenlerinin dışında seyahat etmelerini, kendilerini yahut etrafında olup bitenleri dışarıdan bir gözlemci gibi izlemelerini inceliyor. Bir başka ifadeyle onların tünel, boşluk, ışığı görme, ölmüş yakınlarla karşılaşma gibi unsurları tecrübe etmelerini, geri döndükten sonra tüm yaşadıklarını detaylarıyla anlatmalarını içeriyor. Böylece “Ölüm Eşiği Deneyimlerini” din psikolojisi bağlamında analiz etmeye çalışıyor.
Ayrıca ruh ve ruh-beden ilişkisini, geçmişten günümüze ölüm olgusu ve ölüm yaklaşımları ile ele alıyor. Ölüm eşiği deneyimlerinin tarihsel gelişimi ve ÖED’lerin temel karakteristikleri’ konularında bilgiler veriyor. Bu heyecan verici ve ilgi çekici kitabın yazarı Dr.  Saliha Uysal,  ölümün eşiğine gelmiş, hatta morgda kalmayı dahi deneyimlemiş katılımcılarla yaptığı mülakatları derinliğine analiz ederek okuyucuyu ölümün ötesine, ölüme uyanmaya götürüyor.

indir

Ölüme Uyanmak & Yaşayanların Dilinden Ölüm Eşiği Deneyimleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ölüme Uyanmak & Yaşayanların Dilinden Ölüm Eşiği Deneyimleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın