Öncülleri ve Sonuçları Açısından Yetenek Yönetimi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Öncülleri ve Sonuçları Açısından Yetenek Yönetimi yayını türkçedir. Öncülleri ve Sonuçları Açısından Yetenek Yönetimi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Rekabetin küresel düzeyde olduğu günümüz iş dünyasında, en son teknolojiler satın alınabilir veya taklit edilebilir ancak çalışanların yetenekleri taklit edilemez.
İşletmelerin en değerli, en yaratıcı ve en dinamik kaynağı insan kaynağıdır. İnsanın zihi nsel gücü, yaratıcılığı ve enerjisi olmadan işletmeler sürdürülebilir olamaz.
Bu değerli insan kaynağının etkin ve verimli kullanılması, işletme performansı için kritik derecede önemlidir. Bu unsur işletmelere sadece bir rekabet avantajı kaz…

indir

Öncülleri ve Sonuçları Açısından Yetenek Yönetimi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Öncülleri ve Sonuçları Açısından Yetenek Yönetimi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın