Siyaset Kitapları

Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği

Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği yayını türkçedir. Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İslam dünyasının çağdaş düşünürü, müçtehid, entelektüel ve devrimci önder Ayetulahiluzma Seyyid Ali Hamenei, İslam’ın çağdaş ve güler yüzü olarak şiddetin egemenliğindeki yüzyılımızda, dinî düşüncede muhabbet ve bilgiye dayalı tecdid hareketinin liderliğini yürütüyor. Emperyalizmin savaş makinesinin yol açtığı yıkım, kıyım, tahribat ve katliamlara yine aynı yöntemle, masumların canını hiçe sayan nihilist terörle karşılık veren kuralsız, ilkesiz ve gayri ahlaki mücadeleye mecbur olmadığımızı vahiy evinin günümüzdeki temsilcisi Seyyid Ali Hamenei’nin insanlığa takdim ettiği mirasta fazlasıyla buluyoruz. Bu mirasın günümüzde zuhur etme biçimi, kendisinin adlandırdığı şekliyle “İslami uyanış” tır.
Elinizdeki çalışma, 1979’daki İran İslam Devrimi’nden bu yana İslam dünyasında kendini gösteren duyarlılığı ve son olarak Arap ve Afrika ülkelerinde ortaya çıkan devrim hareketlerini doğru anlamayı sağlayan “İslami uyanış” teorisini analiz etmeyi amaçlıyor..

indir

Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ortadünya Jeopolitiğinde İslami Uyanış & Kapitokrasinin Bahar Kampanyasına Rağmen Ümmi İsyanların Kimliği kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak