Sosyoloji Kitapları

Osmanlı Ailesi 8-C-2 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Osmanlı Ailesi 8-C-2

Osmanlı Ailesi 8-C-2 yayını türkçedir. Osmanlı Ailesi 8-C-2 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kuruluş Ailesi, dönemin sıkıntı, sorun ve ihtiyaçlarının yanısıra heyecan, coşku ve idealleriyle şekillenmiştir. Bu idealler beylikten İmparatorluğa yükseldikçe içkin ve karakteristik bir imperial gurura dönüşmüştür. Dolayısıyla denilebilir ki, Osmanlı Ailesi bir İmparatorluk ailesidir. Ailenin bu niteliği her türlü sosyolojik ve ekonomik etkenin önünde olan belirleyici bir unsurdur. Bu kültürel olgu, siyasal teminatlar ile de kuşatılmış; din ve gelenekle güçlendirilerek kişisel güvenliğin, psiko-sosyal doyumun da vasıtası olmuştur. Çünkü sistem, toplumsal kurumları, ülkenin tüm toplumsal kategori ve zümrelerini dondurmak suretiyle mevcut örf ve âdetleri koruma altına almıştır. Osmanlı Ailesi bu garanti ve güvencelerin en başında yer alır.

indir

Osmanlı Ailesi 8-C-2 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Osmanlı Ailesi 8-C-2 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak