Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak yayını türkçedir.Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Otizm dünyasında yer yine yerinden oynuyor. Bu, Kerri Rivera’nın başarısı. Elinizde tuttuğunuz bu kapsamlı kitabında, biyomedikal yaklaşımın özünü oluşturan ve çocukların %90’ında, %90 oranında etki sağlamış tekniklerin yoğunlaştırılmış ve basitleştirilmiş halini sunuyor sizlere.
 
Kerri’nin vücutta süregiden kronik enfeksiyon ve enfestasyon (parazit istilası) yükünü azaltma odaklı bütüncül ve herkesin bütçesine uygun yaklaşımı, çoğu otistik çocuk ve gencin en temel sorununa çözüm buluyor. Kerri’nin yöntemini, bugüne değin çok sayıda çocuğu; güvenli yoldan, fazla bir maliyeti de olmadan ve sağlam şekilde iyileşmeye götürmüş en önemli araç yapan da bu özelliklerdir.
 
Araştırmalarının geçerliliği, dünyanın dört bir yanından binlerce ailenin elde ettiği muazzam olumlu sonuçlarca teyit edilmiş durumdadır.”
 
Dr. Dietrich Klinghardt
 
“Son 3 yıl içinde, kendilerine ‘regresif otizm’ tanısı konulmuş tam 115 çocuk gördük; hem belirtilerden hem de bu tanıdan kurtulan, her bakımdan tam bir sağlık ve zindeliğe kavuşan bu çocuklar Kerri’nin başarısıdır. Nasıl olup da iyileşebildikleri sizi birazcık olsun ilgilendiriyorsa kesinlikle bu kitabı okumalısınız. Kerri, kalbi otizmli çocuklar için çarpan bir kadın ve karşı karşıya olduğumuz bu salgınla başa çıkabilmede ailelere güvenli ve tasarruflu tedavi yöntem ve modellerini önermeye büyük çaba sarfediyor.” 
 
Teri Arranga (AutismOne Vakfı İdari İşler Müdürü)

indir

Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

“Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak kitabını indir [PDF ve ePUB]” üzerine bir yorum

Yorum yapın